جستجوی وکیل

روش جستجوی وکیل دادگستری

جستجوی وکیل روشهای گوناگونی دارد. یک زمان شخصی نیاز به مراجعه به وکیل دارد که برای این منظور کلمه وکیل را در اینترنت جستجو می کند و وکیلی را انتخاب می نماید. یک زمان هست که شخصی نام و نام خانوادگی وکیل را می داند ولی آدرس و یا شماره تلفن او را ندارد. در این خصوص می تواند روش های زیر را به ترتیب عمل نماید.

از طریق جستجو در گوگل

برای جستجوی وکیل ، نام و نام خانوادگی وکیل مورد نظر را در گوگل سرچ نمایید. تلفن و نشانی او بدست خواهد آمد. اگر بدست نیامد روش های زیر را به ترتیب بکار ببرید.
 

از طریق سایت های کانون وکلا و یا مرکز وکلا

اگر وکیل مورد نظر عضو کانون وکلا می باشد نام او را در از طریق سایت کانون وکلا جستجو کنید. اگر عضور مرکز وکلا است نام او را از طریق سایت مرکز وکلا سرچ نمایید.
 

از طریق تلفنی

می توانید بر حسب مورد به شماره تلفن کانون وکلا و یا مرکز وکلای واقع در استان خود تماس بگیرید. آدرس و تلفن وکیل مورد نظر را جویا شوید.

مراجعه به کانون وکلا یا مرکز وکلای استان خود

می توانید حسب مورد به کانون وکلا و یا مرکز وکلای واقع در مرکز استان خود مراجعه نمایید. آدرس و تلفن وکیل مد نظر خود را از آنجا سئوال نمایید. 

 

نمونه جستجوی وکیل دادگستری

علی  یار احمدی وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي نشانی دفتر :تهران ، پایین تر از میدان توحید ، ابتدای خیابان فرصت شیرازی ، پلاک 170 ،  طبقه پنجم ، واحد 19 ، تلفن جهت تعیین وقت برای مراجعه حضوری 66432184

محمود  یاراحمدی وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي ، تلفن جهت تعیین وقت برای مراجعه حضوری 66432184